Telefon

+420-732-686-290

E-mail

kadernice@lenkaholbova.cz

Pokud se chcete objednat, můžete to udělat právě teď a tady. Na této stránce máte možnost online rezervace s výběrem požadované služby a termínu, který Vám vyhovuje. Pokud se rozhodnete vytvořit si účet do online rezervačního systému, nebo použijete pro přihlášení svůj již existující účet (Google, Seznam…), získáte navíc přehled o svých rezervacích a budete je moci spravovat z jednoho místa. Nápovědu získáte kliknutím na symbol otazníku níže (někdy se otazník schová za sendvičové menu – ony tři čárky nad sebou).

Abychom zůstali v kontaktu, musíte zadat Váš e-mail a mobilní telefonní číslo. Na e-mail Vám rezervační systém pošle potvrzení o vytvoření online rezervace a jejím termínu, případně o jejím zrušení (pokud tak učiníte Vy, nebo se na tom z nějakého důvodu společně domluvíme). E-mailová zpráva vždy obsahuje informace jak postupovat, pokud potřebujete rezervaci změnit nebo zrušit. Zrušení je možné nejpozději 24 hodin předem.

Šest dnů před termínem Vám pak do e-mailové schránky dorazí připomenutí.

Na Vaše mobilní telefonní číslo pak v průběhu vytváření rezervace systém pošle SMS ověřovací kód (pokud už Vaše číslo není ověřeno), bez kterého nebude možné rezervaci dokončit. To je z důvodu, aby někdo rezervační systém nezablokoval velkým množstvím nesmyslných rezervací. Dalším omezením potom je, že ověřovací kód se zasílá na stejné mobilní číslo pouze jednou za patnáct minut.

Jeden den před termínem Vám pak rezervační systém opět pošle připomenutí, tentokrát však formou SMS.

Jelikož mi během rezervace poskytujete Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail, musím Vás, podle zákona, informovat, jak s těmito údaji nákládám a proč je potřebuji. To si můžete přečíst na odkazu v patičče stránky.

A to je asi všechno. Adresu mého kadeřnictví ve Zlíně najdete na mapě zde. A pokud by Vám něco nefungovalo, nevěděli jste si rady nebo nenašli volný termín, zavolejte mi nebo napiště.

Kdyby se tu online rezervační formulář z nějakého důvodu nezobrazil, zkuste to tady.