Telefon

+420-732-686-290

E-mail

kadernice@lenkaholbova.cz

Zdravá pokožka a zdravé vlasy souvisí nejenom se zdravou výživou, ale i se správnou péčí. Vlasy může ovlivnit tvrdost vody, minerály, počasí a silikony obsažené v některých vlasových produktech. Proto je dobré vlasům dopřát „očistnou“ kúru. V mém kadeřnictví ve Zlíně se můžete objednat na dvě z nich – čištění s Malibu C a Emphasis YAO-TECH.

Čištění s Malibu C®

Takovým „Wellness“ pro Vaše vlasy je čištění s Malibu C. Tato služba vyčistí pokožku hlavy a vlasy od nánosů silikonů a minerálů. Může vyřešit problémy s nadměrným maštěním vlasů a dokonce i s lupy. Je to velmi příjemná a relaxační procedura. Vlasy jsou po aplikaci lehčí, čisté a leské.

Malibu C je profesionální značka, která už od svých počátků v roce 1985 propojuje svět krásy a wellness. Přinesla na trh inovativní a přírodou inspirované přípravky pro kvalitní a efektivní domácí i salonní ošetření, a to dávno předtím, než se přírodní produkty staly trendem.

PRO KOHO PRODUKTY Malibu C JSOU?

Pro každého, kdo si myje vlasy vodou. Tvrdá voda, respektive minerály a chemické přísady v ní obsažené, stojí za mnoha problémy, se kterými se v souvislosti s vlasy a pokožkou hlavy potýkáme. Teplá voda při mytí otevírá kutikuly a umožňuje tak těmto minerálům dostat se dovnitř vlasu. Jejich nahromadění pak způsobuje nežádoucí reakce a stavy, jako je blednutí barvy, špatné krytí šedin, nazelenalý či zašedlý blond odstín, ztrátu lesku, suchost nebo nevýraznost vlasů. Ošetření Malibu C pomáhá vlasům i pokožce hlavy se těchto nechtěných minerálů a chemikálií zbavit a zajišťuje zdravé a lesklé vlasy.

Očistná kúra s Malibu C - © Malibu Wellness, Inc.

Favoritem mezi profesionálním ošetřením pomocí Malibu C je Malibu MAKEOVER. Jedná se o dvoukrokový proces, který zlepšuje kvalitu vlasů, posiluje je, dodává jim přirozený lesk a obnovuje hydrataci. V prvním kroku pomocí patentovaných vitamínových krystalků z vlasů odstraníme nahromaděné minerální usazeniny a další nečistoty, a vlasy jsou tak připraveny na další chemické ošetření. Ve druhém kroku pak napravíme poškozená místa ve vlasech.

Dalším žádaným ošetřením je šetrné zesvětlení pomocí CPR WELLNESS®. Tato patentovaná procedura bez obsahu zesvětlovacích složek, sulfátů, lepku, parabenů, formaldehydu i parfemace odstraňuje až 3 výšky tónu, aniž by narušila integritu vlasu nebo jakkoliv působila na jejich přirozenou barvu. Vlasy se tak po aplikaci zároveň zbaví nahromaděných nečistot.

Zdravé vlasy s EMPHASIS YAO-TECH

Tento produkt je inspirována příběhem žen z hor v Jižní Číně, kde žijí ženy s nejdelšími vlasy na světě. Ženy zde používají po celá tisíciletí při péči o své vlasy rýžovou vodu. Na základě toho byla vyvinuta firmou Bbcos® řada EMPHASIS YAO-TECH s obsahem fermentované rýže, kyseliny hyaluronové a mořského kolagenu.

Vlasy jsou po aplikování kúry viditelně zdravější, hladší a silnější. Aby se tento stav udržel a vlasy rostly, je zapotřebí kúru opakovat každých 6-8 týdnů, záleží přitom na jejich stavu.

Chcete dopřát svým vlasům ozdravnou kúru?

Pokud ano, zarezervujte si termín online přímo na mých stránkách. Budu se na Vás těšit.