Telefon

+420-732-686-290

E-mail

kadernice@lenkaholbova.cz

Vypadávání vlasů

Padání vlasů postihuje ženy i muže. Příčin nadměrného vypadávání vlasů může být celá řada. Zatímco některé stavy bývají pouze přechodné, jiné mohou být způsobené dědičností. Pokud se u Vás z neznámých důvodů projeví neobvyklé padání vlasů, tady je pár rad.

© Bbcos šampon při vypadávání vlasů

Velmi důležitými jsou vitamíny. Konkrétně vitamíny A, B6, B12, C, hořčík, zinek, železo, betakaroten a biotin. Možností jsou také přírodní kolageny a samozřejmě zdravý životní styl.

Na vnější léčbu proti padání vlasů doporučuji šampon proti vypadávání vlasů Green Care Essence značky BBcos®, který vlasy čistí, chrání, posiluje a udržuje jejich přirozenou rovnováhu. Jeho složení z heřmánku, arniky, mentolu, papáji, sléze, panthenolu a lakátu ze zinku obnovuje sílu, zdraví a lesk vlasů.

Doplněním pak může být použití ampulek Green Care Essence Intensive Control Lotion, které se nanášejí na pokožku hlavy ideálně s její masáží.

Suché vlasy

Spoustu lidí trápí suché vlasy. Postrádají hebkost a lesk, na dotek jsou tvrdší, ale zárověn jsou křehké a třepí se. Suché vlasy jsou často spojeny se suchou pokožkou hlavy, která může být zapříčiněna nedostatkem mazových žláz. Dalším důvodem může být i dědičnost, ale dosti často je na vině i nesprávná péče.

Nutritive Oil

Suché vlasy postrádají výživu a hydrataci a proto je důležité, abyste používali správné produkty a pečovali o ně s jemností. Šampon vybírejte bez parabenů a silikonů. Já osobně při péči o suché vlasy nejraději používám šampon firmy BBcos z řady Nutritive s obsahem lněného a arganového oleje, mléčnými proteiny a s UV filtrem. Kondicionér, taktéž z řady Nutritive s obsahem lněného a arganového oleje, pak vlasy zrekonstruuje a navrátí jim přirozené pH.

Vlasy si myjte maximálně dvakrát týdně a vyhýbejte se příliš horké vodě. Rozčesávejte je polosuché a nikoliv mokré. Ideální je, když před rozčesáním použijete bezoplachový kondicionér s tepelnou ochranou. Vlasy pak můžete nechat volně uschnout nebo vyfoukat přes kartáč.

Barvené a zesvětlené vlasy

Pokud jste již podstoupili proces zesvětlení či barvení vlasů, je dobré dopřát vlasům následně patřičnou péči.

Zrzavé vlasy

Pro udržení sytosti barvy se vyhýbejte používání produktů na olejové bázi, protože olej rozpouští barevný pigment a barva se tak rychleji vymyje. Taky byste se měli vyvarovat příliš častému mytí vlasů, chlorované vodě a při mytí raději používat vlažnější vodu.

Pokud se Vaše barva často zanáší (žloutne nebo zelená), je vhodné vlasům dopřát čištění s Malibu C. Jestli chcete pouze potlačit žlutý nádech blond vlasů, doporučuji řadu BBcos® Emphasis Blond-Tech Effect. Pro udržení sytosti barvy vlasů je pak vhodná řada Emphasis Color-Tech Effect.

Produkty z profesionální řady Emphasis Blond-Tech Effect jsou vyvinuty na přírodní bázi právě pro blond vlasy. Jemně čistí, vyživují a hydratují oslabené vlasové vlákno. Díky účinným látkám, jako kyselina hyaluronová, fermentované borůvky a fermentovaný heřmánek, tak můžete neutralizovat žluté tóny a zachovat studenou barvu Vašich vlasů.

Chcete něco z toho vyzkoušet?

Objednejte se online a já Vám ráda poradím osobně.